33

Fransa’dan tutsaklara mektup gönderildi

DÜNYAHabere git

Fransa’dan tutsaklara mektup gönderildi

Haber Tarihi :

2020-11-26 21:57:13

Haber Beğenisi

  • Bu haber için değerlendirmede bulunan ziyaretçilere göre ortalama puan şu şekilde

    • | Katılım : 0

Fransa’dan tutsaklara mektup gönderildi

Fransa’nın Nancy şehrindeki Özgürlük Komitesi tarafından 24 Kasım günü Türkiye ve Avrupa’daki tutsaklara toplu mektup gönderildi.

Koronavirüsün yayılma hızına ve insan sağlığı üzerindeki etkisine bakıldığında genel çapta ‘koruyucu önlemlerin’ artırılmasını sağlamak adına pandemi ilan edildi. Bu pendemi ile tüm dünyadaki emperyalistler ise halkların özgürlüğünü kısıtlamak, karşısındaki halkın taleplerini karşılıma yerine baskıcı, tecrit politikaları ile baskı kurmaya çalışmakta. Bu baskıcı uygulamalardan nasibine alanlardan biride tutsaklardır! Avrupa, Türkiye ve tüm dünyadaki tutsakların tecrit içinde tecrit yaşatılmaktadır. Bu tecriti ancak mektuplarla kırabileceğimizi unutmayalım. Nancy Özgürlük Komitesi üyeleri Avrupa ve Türkiye’deki tutsaklara gönderdikleri mektup ve kartlar ile yalnız olmadıklarını gösterdi.

Nancy Özgürlük Komitesi; Devrimci tutsakların bu epedemi döneminde yalnız olmadıklarını sizlerde bizim yaptığımız gibi tutsaklara mektup veya kart göndererek gösterebilirsiniz. Tutsaklığın bu zor koşullarını ve anlarına eklenen pandemi sürecinin tutsaklar üzerinde ne kadar da zor anlar yaşattığını unutmamalıyız! Tutsaklara mektup ve kart göndererek onlara destekte bulunalım!

Kızıl İsyan Haber Ajansı - KİHA

Bu içeriğe ait anahtar kelime bunamadı...

Doğan Presse Ajansı

İlkeli ve objektif haberlerin merkezi.

Beni haberdar et

Popüler Kategoriler

Foto Galeri