33

Bir Babanın Öfkesi Filmi

TÜRKİYEHabere git

Bir Babanın Öfkesi Filmi

Haber Tarihi :

2020-11-24 06:08:43

Haber Beğenisi

  • Bu haber için değerlendirmede bulunan ziyaretçilere göre ortalama puan şu şekilde

    • | Katılım : 0

Bir Babanın Öfkesi film, konusu, (La Belva, The Beast) 2020, oyuncuları, fragman, izle, ekşi, ne demek, imdb, yorum, yorumları, trailer, cast, incelemesi, kaç bölüm, altyazılı izle, gibi aramalarınızın yanıtına yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

Film hakkında

27 Kasım 2020‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanacak olan Netflix İtalya yapımı orijinal filmdir. 1 saat 31 dakikalık süreye sahip olan film, Aksiyon ve suç türünde yer alıyor. Filmin orijinal adı ‘La Belva’ uluslararası arenada The Beast adı ile yayınlanacak. Filmin yönetmenliğini Ludovico Di Martino üstlenirken, senaryosunu Claudia De Angelis ve Ludovico Di Martino kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda Fabrizio Gifuni, Lino Musella, Monica Piseddu, Andrea Pennacchi, Emanuele Linfatti, Nicolò Galasso ve Giacomo Colavito gibi isimler yer alıyor.


Bir Babanın Öfkesi konusu

Filmin konusu, Kızı kaçırılan dengesiz, eski bir Özel Kuvvetler mensubu onu kurtarmak için içindeki vahşi canavarı ortaya çıkarır ve çok geçmeden kendisi şüpheli konumuna düşer. Leonida Riva, bir zamanlar Ordu’nun özel kuvvetlerinin kaptanı olan kasvetli, yalnız bir savaş gazisidir. Hayat ve iş Riva’yı ailesinden uzaklaştırdı. En büyük oğlu Mattia, kızı Teresa onu kayıtsız şartsız severken onu asla affetmedi. Ancak trajik bir olay Leonida’yı geçmişte uzun süredir gömdüğünü düşündüğü bir şeye dönüşmeye zorlayacaktır.

Bir Babanın Öfkesi Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Fabrizio Gifuni, Lino Musella, Monica Piseddu, Andrea Pennacchi, Emanuele Linfatti, Nicolò Galasso ve Giacomo Colavito gibi isimler yer alıyor.

Fabrizio Gifuni – Leonida Riva
Lino Musella – Antonio Simonetti
Monica Piseddu – Angela
Andrea Pennacchi – Mozart
Emanuele Linfatti – Mattia Riva
Giada Gagliardi – Teresa Riva
Nicolò Galasso
Giacomo Colavito
Gianmarco Vettori
Andrei Nova – Ivan

Bu içeriğe ait anahtar kelime bunamadı...

Doğan Presse Ajansı

İlkeli ve objektif haberlerin merkezi.

Beni haberdar et

Popüler Kategoriler

Foto Galeri