33

Virüs hakkında yalanlar ile kandırılıyoruz!

DÜNYAHabere git

Virüs hakkında yalanlar ile kandırılıyoruz!

Haber Tarihi :

2020-11-20 12:18:37

Haber Beğenisi

  • Bu haber için değerlendirmede bulunan ziyaretçilere göre ortalama puan şu şekilde

    • | Katılım : 0

Son ayların tartışmasız söz konusu olan COVID 19 nedir ve neye/ kimlere hizmet etmek için oluşturulmuştur!?

Konu çok geniş olduğundan ve günümüzün insanları uzun yazıları okumak istemediğinden dolayı elimden geldiği kadar kısa ve net bir yazı/ açıklama olmasına özen göstereceğim.

Her şeyden önce şunun acık ve net olması gerekiyor. Virüs nedir?

Birçok insan neyin ne olduğunu bilmediğinden ötürü kolay korkutuluyorlar ve tehditlere kanabiliyorlar!

Bu yüzden önce virüsün ne olduğunu netleştirmeli diye düşünüyorum!  

Virüs aynen kanser hücresi gibi bedenimizde var olan hücrelerdir, dış etkenlerden bunu edinemeyiz, sadece var olanı tetikleyebiliriz(ler)!

Nasıl ki kanser hücreleri yüksek doz şeker (özellikle mısır şurubu) ile tetikleniyor ve aktif hale geliyor, bu yöntem virüs içinde zehir ve toksinlere maruz kaldığımız zaman tetiklenir!

Peki, zehir nedir?

Yediğimiz gıdaların içinde E maddeleri, saçımızı ve vücudumuzu güvenerek mis kokulu olan şampuanlar, kremler vb ürünler ile psikolojik temizlendiğimizi zannediyoruz! İçtiğimiz sularda var olan mikro zehirleri de unutmayalım.

Evlerimizi temizlediğimiz ürünlerden söz edelim biraz, yerleri siler iken suya eklediğimiz kimyasal dolu ürünler yerleri psikolojimken temizliyor olabilir, ancak çıplak ayak ile basıldığında ayaktan zehir almış oluyoruz ki ayağımızın altı aynı dil altı gibi her şeyi çok daha çabuk kana karışmasına ve emmesini sağlar! Üstelik yerde oynayan çocuklarımız ve hayvanlarımız var!
Sadece ayak değil, buharlanıp ciğerlerimize soluyoruz bu maddeleri! Tenimizden ciğerlerimize kadar bedenimizi zehirliyor!
Kullandığımız çamaşır ilaçları bizlere yine psikolojik temiz olduğu hissini verebilir, peki bir dönem sonra makinelerimiz neden koku yaptığını biliyor muyuz?

Zehirli sabunlar bir dönem sonra bitlenme yapar, bu bitlenme bir süre sonra pis kokmaya başlar! Ama asıl sorun olan, güvenerek, temiz diye giyindiğimiz kıyafetlerin içinde terliyoruz ve gözeneklerimiz açılıyor dolayışı ile farkında olmadan bu zehirli maddeleri vücudumuz emiyor!

Bulaşık makinelerimiz için kullandığımız tabletleri olduğu gibi gıda ile birlikte almış bulunuyoruz!

Peki, çözümü var mı ve bu çözüm nedir? (bunun için ve daha fazlasını ayrı bir yazı ile açıklayacağım, takip de kalın)

Ali Gül

Bu içeriğe ait anahtar kelime bunamadı...

Doğan Presse Ajansı

İlkeli ve objektif haberlerin merkezi.

Beni haberdar et

Popüler Kategoriler

Foto Galeri