33

Pınar Aydınlar'a tehdit...

TÜRKİYEHabere git

Pınar Aydınlar'a tehdit...

Haber Tarihi :

2020-05-25 17:57:35

Haber Beğenisi

  • Bu haber için değerlendirmede bulunan ziyaretçilere göre ortalama puan şu şekilde

    9
      | Katılım : 5

Halk sanatçısı Pınar Aydınlar sosyal medya üzerinden yayınladığı bir video ile tehdit edildiğini bildirdi. Aydınlar, tehditler karşısında yılmayacağını, boyun eğmeyeceğini, halkına sırtını dayadığını, korkmadığını ve tehditlere karşılık olarak gerekenin yapılacağını aktardı.

Pınar Aydınlar’ın her daim halkının yanında, mazlumların yanında, ezilen hakların, emekçilerin yanında olduğundan ve son süreçte Grup Yorum’un adalet istemiyle yaptığı ölüm orucu direnişinin yanında olduğundan dolayı bir güruh faşistin tehditlerine maruz kaldığını söyledi. Pınar Aydınlar, yaşananlar karşısında sesiz kalmayacağını, her şeyden önce duruşundan ve düşüncelerinden vazgeçmeyeceğini ve yoluna devam edeceğini söyledi.

Pınar Aydınlar yalnız değildir! Halkın sanatçılarının yalnız bırakılmayarak sahiplenmesi gerekiyor. Halkın gücünden korkan faşizm ise çaresizliğini, tehdit ederek, ahlaksızca girişimlerle halkın onurlu sanatçılarını yıldırmaya çalışmaktadır.

Devlet, itirafçılarla halkın sanatçıları Grup Yorum’a yönelik komplolarla tutuklama politikalarının ardından şimdi de faşist güruh ile halkın sanatçılarını tehdit etmekte.

Pınar Aydınlar’ın gelişmelere ilişkin videosunu izleyebilirsiniz.


Dogan Presse Agence
www.doganpresse.org

Bu içeriğe ait anahtar kelime bunamadı...

Doğan Presse Ajansı

İlkeli ve objektif haberlerin merkezi.

Beni haberdar et

Popüler Kategoriler

Foto Galeri