33

Valence’ta destek açlık grevi

AVRUPAHabere git

Valence’ta destek açlık grevi

Haber Tarihi :

2020-04-05 16:48:10

Haber Beğenisi

  • Bu haber için değerlendirmede bulunan ziyaretçilere göre ortalama puan şu şekilde

    5
    • | Katılım : 1

Fransa’nın Valence şehrinde üç kişilik bir aile Fransa Grup Yorum Gönüllüleri’nin çağrısının üzerine iki günlük destek açlık grevi yapıyor.

Valence’taki Grup Yorum Gönüllüsü üç kişilik bir aile Grup Yorum, Mustafa Koçak, halkın avukatları, ölüm orucu ile destek açlık grevindeki devrimci tutsakların yanında olduklarını belirtmek için iki günlük destek açlık grevi yapıyor. Yapılan açlık grevine ilişkin destek açlık grevine ilişkin Valence Grup Yorum Gönüllüleri şunları söyledi; “Bizler Fransa Valence şehrinden Grup Yorum Gönüllüleri olarak Helin Bölek'in ölüm orucu direnişinin 288. gününde ölümsüzleşmesini, İbrahim Gökçek, Mustafa Koçak, halkın avukatlarını ve tüm direnişçilerimizin açlığını paylaşmak için iki günlük destek açlık grevindeyiz. İbrahim Gökçek, Mustafa Koçak, avukatlarımız ve tüm direnişçilerimiz yanlız değilsiniz. Grup Yorum yanlız değildir..."

Avrupa Grup Yorum Gönüllüleri tarafından çağrı ile Avrupa genelinde adalet ve özgürlük isteyen Grup Yorum, devrimci tutsaklar ve halkın avukatları için 4 ile 5 Nisan günleri destek açlık grevi eylemleri yapılacak.

Dogan Presse Agence

Bu içeriğe ait anahtar kelime bunamadı...

Doğan Presse Ajansı

İlkeli ve objektif haberlerin merkezi.

Beni haberdar et

Popüler Kategoriler

Foto Galeri