33

Paris Direniş: Biz Kazanacağız!

AVRUPAHabere git

Paris Direniş: Biz Kazanacağız!

Haber Tarihi :

2019-12-15 15:48:33

Haber Beğenisi

  • Bu haber için değerlendirmede bulunan ziyaretçilere göre ortalama puan şu şekilde

    4
    • | Katılım : 1

Oturum hakkı için 30 Mart günü başlayan direniş, ilkbahar, yaz, son bahar ve kış demeden devam ediyor. Paris Direnişçileri 13 Aralık günü yine Strasbourg, Saint-Denis Caddesi’ndeki kemerin önünde yerini aldı. Direniş ile hakkı olan oturumlarını elde edeceklerini vurgulayan Paris Direnişçileri halka, neden direndiklerini, lütuf istemediklerini ve hakkı olan oturumlarını istediklerini anlatmaya devam ediyorlar.

Paris Direnişçileri, 13 Aralık günü yapılan bir günlük destek açlık grevi ile özgürlük isteyen ve süresiz açlık grevinde olan Grup Yorum üyelerin, adalet istemiyle bedenini ölüm orucuna yatıran Mustafa Koçak’ın yalnız olmadığını, aynı anda işlerine geri dönmek için direnen emekçilerin yanında olduklarını haykırdı.

Direnişçiler, Cuma günü yaptıkları eyleme ilişkin; “Yeni bir direniş haftamızdayız. Bugünü Mustafa’mıza adadık açlık grevimizi. Direnişimizin coşkusu ve yenilmeyenlerin inancıyla... Biz kazanacağız...” vurgusunda bulundu.

Paris Direnişçilerini yalnız bırakmayarak, direnişe destekte bulunmak için 0033 0(7) 53 19 97 67 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz.

Journal France Turquie
www.journalfranceturquie.fr

Bu içeriğe ait anahtar kelime bunamadı...

Doğan Presse Ajansı

İlkeli ve objektif haberlerin merkezi.

Beni haberdar et

Popüler Kategoriler

Foto Galeri